Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rychlý stripes

8. 2. 2008

RYCHLÝ STRIPES

Stripes..proužek..má sen,je to mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznamí i s ostatnímy zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími.

Obrazek Také se spřátelí s Channing, dcerou pane Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, se musí smířit s pomlouváním a urážením..jako například nejsi kůň jsi pižamo!!...nemužeš závodit nejsi dostihářka aby naplnili svůj velký sen: Vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlehtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje.

Obrazek


Film je sice klasický, neanimovaný, tj. natočený se živými zvířaty - počítačově ovšem byli hlavní zvířecí - mluvící - hrdinové přemodulováni a upraveni.tak doufám že se vám film líbí!!mě moc...=0)

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to znám

(niki, 25. 11. 2010 16:25)

RYCHLÉHO STRIPESA znám a patří mezi ménej filmi o koních no nebo něco takového

žádost

(simik, 18. 5. 2009 15:55)

ahoj asi nevadi chtela bych jsem tam video jedno cele rychly stripes aspon prvni to by bylo fajn ne... hej vi tam tak nahodte zatky a makejte prosim jo tak diki ze tam date aspon jeden dil papa simca na alikovych strankach

žádost

(Manegit, 17. 3. 2009 15:34)

Ahoj...jestli nevadí dala jsem si tento článek na svoje estranky.


www.manegit.estranky.cz

Stripes

(marianka- login na staj ufonek, 14. 9. 2008 12:15)

no mas pravdu rychli stripes je mocinky krasny filmik